Czy warto iść do muzeum w Poznaniu ?

Czy warto iść do muzeum w Poznaniu ?

Ktoś był w tym nowym muzeum z hologramami w Poznaniu? Jeszcze się nie wybrałem, jakie macie wrażenia?

GeoFort

Posty: 9

 
Z taką atrakcją w Poznaniu dawno nie miałam do czynienia. Moja córcia jest po prostu zakochana w tym miejscu i od kilku tygodni zjawiamy się tam regularnie co weekend:) Najbardziej podoba jej się tam atmosfera tajemniczości, bardzo dobry pomysł. Pomysłodawcom należy się wielki szacunek. Polecam każdemu odwiedzić to miejsce.

GGregbard

Posty: 11

 
Nie miałam pojęcia, że to takie ekstra muzeum w Poznaniu. Tak to już jest, że jak człowiek ma pod nosem to nie dostrzega, nie idzie, a jak daleko to się wybiera i bardzo chce. Teraz już wiem, że jest tu super.

deamonix1

Posty: 22

 
No takich rzeczy na co dzień nie mamy u nas w miasteczku:) Wobec tego z wielką ochotą pojechaliśmy z dzieciakami do tego muzeum, żeby mogły się w taki sposób zetknąć z legendami Poznania. Bardzo nam się podobało, muzeum naszych nowoczesnych czasów:)

BBGGRR2

Posty: 17

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

Humneeee

Posty: 12

 
Dobrze zrobiłam, iż zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, iż nie chciały pójść spać o stałej porze – za wiele wrażeń;)

jkiolek56

Posty: 10

 
Jak komuś zależy na mega oryginalnie zorganizowanych urodzinach dla dzieci w Poznaniu to z własnego doświadczenia polecam http://blubry6d.pl/2/121/poznanskie-legendy-w-6d-blubry-urodziny.html. To jest muzeum, gdzie dzieciaki mają okazję posłuchać legend w scenerii naprawdę super magicznej. To muzeum to projekt idealny.

magic17

Posty: 18

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była bardzo dobra decyzja. Dzieci zachwycone, świetnie się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Świetne przygotowanie.

Renifer87

Posty: 14

 
Nie byle jaka okazja:) Mnie bardzo ujęło to muzeum w poznaniu i dlatego wszystkim polecam. To niezwykłe miejsce, z którego wychodzi się z rumieńcami na twarzy:) Mówię serio, koniecznie trzeba je odwiedzić.

jesika

Posty: 15

 
Wrażeń aż za wiele chyba jak na jeden raz:) Poważnie mówiąc jednak o tym muzeum z poznania to idealne miejsce, żeby się rozerwać. Byłam tam z dziećmi i wszyscy jesteśmy zachwyceni. Czeka mnie kolejne wyjście, albowiem dzieciaki znowu chcą:) Cóż jak mus to mus.

francuzik

Posty: 5