blaty, gdzie warto ?

blaty, gdzie warto ?

Chcę zamówić płyty meblowe na wymiar. Jeśli znajcie jakąś firmę, jaka się na tym zna to dajcie mi do nich jakieś namiary.

suderuss3

Posty: 2

 
Nie zamawiałem przez ostatnie lata mebli. Kiedyś firma przyjeżdżała i wszystko mierzyła. Później tworzyli projekt, a na końcu wykonywali meble na zamówienie. Ostatnim etapem był przyjazd firmy, która wszystko montowała. Dla nich to nie było trudne, ale sam na pewno miałbym poważne problemy żeby sobie poradzić.

Black_Riot

Posty: 6

 
Według mnie wymiana frontów meblowych to super pomysł. Meble same w sobie mam porządne, natomiast fronty już mają swoje lata, dlatego ich wymiana jest wyśmienitym rozwiązaniem.

grysssik

Posty: 6

 
Przykładowe meble na wymiar z Bydgoszczy można zobaczyć w firmie http://stolplyt-bydgoszcz.pl. Mają mnóstwo projektów, dlatego każdy sobie coś dopasuje.

beata77

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to firma przyjedzie i sprawdzi rozmiar blatów, bo oni się na tym znają o wiele lepiej. Zmierzenie nie zawsze jest proste. Mało tego blat przy ścianie nie zawsze jest pod tym samym kątem. Na końcu może być nieco węższy albo szerszy, dlatego najlepiej jest zlecić takie pomiary komuś, kto się na tym bardzo dobrze zna.

Hihi_WWW

Posty: 9

 
Kupowałem płyty meblowe MDF i jestem zadowolony. Firma wszystko docięła na podany przeze mnie wymiar. Nie pamiętam ile mnie to kosztowało, ale nie było to dużo. Na pewno jest to bardzo opłacalne, dlatego warto się z taką firmą skontaktować i uzgodnić szczegóły.

Lupusx

Posty: 7