fryzjer likusy olsztyn, gdzie szukać ?

fryzjer likusy olsztyn, gdzie szukać ?

Cześć, oprócz strzyżenia chciałabym również wykonać jakieś zabiegi na twarzy i wykonać hennę. Który salon urody w Olsztynie oferuje wszystkie te usługi?

verosss

Posty: 1

 
Koloryzacja włosów w Olsztynie to niezmiernie drażliwy temat. Niewiele jest salonów, które robią to dobrze. Jednym z nich jest: http://www.anna.olsztyn.pl. Serdecznie polecam!

labuh 

Posty: 7

 
Zdecydowanie fryzjer w Olsztynie przy Wilczyńskiego. Niezwykle miły personel, który określiłabym jednym słowem – fachowy. Błyskawiczne strzyżenie w porządnej cenie.

alek000

Posty: 16

 
Kilka lat temu byłam klientką fryzjera na Dworcowej w Olsztynie. Jakość usług była niezła, ceny niewygórowane. Wiem, że chodzą tam moje koleżanki z pracy i nie narzekają.

Eukalipto

Posty: 8

 
Wiem, że dla większości nie będzie to zaskoczeniem, ale rozstrzał cenowy jest dosyć spory. Fryzjerzy w Olsztynie cennik ustalają na podstawie doświadczenia i ponoszonych kosztów bieżących. Warto zapoznać się z nim wcześniej w Internecie. Przy okazji pojawią się też pewnie opinie stałych klientów.

Babeczka

Posty: 16

 
Słyszałam bardzo idealne opinie na temat salonu fryzjerskiego w Olsztynie na Starym Mieście. Moja koleżanka jest stałą klientką i zawsze jak się spotykamy, zazdroszczę jej fryzury. W końcu muszę się tam wybrać.

Yuri20

Posty: 8