Mozaika, dobry sklep ?

Mozaika, dobry sklep ?

Żona uparła się na mozaikę.

Poszukuję sklepów, w których jest znaczny wybór i znośne w miarę ceny.

serbuś

Posty: 18

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

Seba123

Posty: 14

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

Oleczka1

Posty: 22

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak łatwo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, że jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

jonek91

Posty: 10

 
Mnie też niezmiernie podoba się mozaika, natomiast typowo w łazience, niepotrzebnie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, natomiast takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

Black_Riot

Posty: 18

 
Osobiście najbardziej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no niemniej jednak jego to chyba tak bezproblemowo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, iż jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

Oct714

Posty: 10

 
Jeżeli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega dobrej jakości, albowiem trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Niezwykle emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, dlatego teraz nieco żałujemy.

TomekK

Posty: 9

 
Przypadkiem wpadłam na ten sklep. Niezmiernie spodobały mi się podłogi. Fajny system montażu. Pewnie idzie sprawnie, bez większego brudu. Ceny całkiem do rzeczy, być może skuszę się na zmianę w salonie. Mają olbrzymi i oryginalny wybór.

Wariat

Posty: 19

 
W tym sklepie mają znakomite rozwiązania odnośnie podłogi w przeróżnych pomieszczeniach http://www.lu-go.pl. Z super click łatwo położysz ją sam w domu, a jest świetną alternatywą dla normalnych badziewnych w wielu przypadkach paneli. Mają też fajne podłogi bambusowe, wybraliśmy jednakże z żoną step fashion.

Facio

Posty: 13

 
Mnie też bardzo podoba się mozaika, ale typowo w łazience, niekoniecznie na wszystkich ścianach. Najbardziej urzeka mnie wykończenie nią luster, umywalki i wanny. Musze pomyśleć coś odnośnie remontu, ale takie rzeczy robi się na lata, także pomysł musi dobry. Jak wyliczyć cenowo to nie odstaje zbytnio od zwykłych ceramicznych płytek.

Black_Riot

Posty: 8