wycena firmy, poleci ktoś ?

wycena firmy, poleci ktoś ?

Czy można zrobić wycenę firmy we własnym zakresie? Chodzi o to, że mam na firmę klienta i nie wiem jak określić wartość?

Penio

Posty: 1

 
U nas konieczna była wycena znaku towarowego i firma sobie z tym poradziła. Nie wiem za bardzo jak oni to robią, bo mnie wnikałem, liczył się dla mnie efekt końcowy.

dubuś_90

Posty: 14

 
Zlecałem wycenę firmy, ponieważ znalazłem klienta, który chciał ją kupić. Firma nie była duża, ale z drugiej strony jak określić jej wartość. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że aż tak dużo była warta. Dla mnie to była miła niespodzianka, dlatego sporo udało mi się zarobić.

Trener

Posty: 15

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i faktycznie bardzo rzetelnie wykonali wszystkie własne prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, lecz najważniejsze jest to, iż bank taką wycenę wziął pod uwagę, czyli była wykonana zgodnie z prawem, jakie u nas obowiązują.

Radziu

Posty: 10

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za niesłychanie jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Sarenka

Posty: 18

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Rzeczywiście się na tym niesłychanie dobrze znają i są w stanie niesłychanie prędko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet niesłychanie ciężkich wyzwań.

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Nawet nie wiem czy dużo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać ciekawych informacji przez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To powinny być osoby, które mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

PabloSSS

Posty: 17

 
Prawo nie pozwala na to, aby wycenę przedsiębiorstwa wykonać samemu. Trudno w ogóle byłoby się za to zabrać. Mało, kto z nas ma jakąkolwiek wiedzę w tym zakresie.

serwus45

Posty: 16

 
Jeśli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeśli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to profesjonalnie. Nie ma tutaj miejsca na własne wykonywanie wyceny firmy.

Fifa23

Posty: 30

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, dlatego nie za bardzo jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Boss

Posty: 3