Hosting www, w który warto zainwestowac

Hosting www, w który warto zainwestowac

Cześć.

Od kilku tygodni waham się jaki wybrać hosting, ponieważ obiecałem stworzyć dla koleżanki stronę internetową z jej portfolio, które obejmuje fotografie. Czy ilość transferu i powierzchni dyskowej będzie dla mnie istotna?

VamnHopeHom

Posty: 19

 
Hej.

Liczyłem ostatnio na tani hosting i zaskoczyłem się, w jak niskiej cenie udało mi się zmieścić. Posiadam niewielkie portfolio, które reklamuje moje usługi, więc wymagania są niewielkie. Kilkadziesiąt megabajtów na dane i kilka GB miesięcznie transferu.

Uwaga, bo zapłaciłem za odpowiadający mi serwer tylko niecałe 50 złotych!

Julian

Posty: 18

 
Hejka.

Wyborną ofertą, jaka okazała się dopasowana do moich potrzeb wykazała się firma http://ecohost.pl, jaka proponuje hosting www już od 49 pln, w jakim dostałem 5 GB pojemności i 100 GB miesięcznego transferu.

Bez problemu na tym hostingu działa już kilkanaście moich stron i pojawią się kolejne!

PabloSSS

Posty: 17

 
Witam. Stały coroczny wydatek dla właścicieli stron internetowych stanowi ich hosting, który wbrew pozorom nie pochłania wielkich sum pod warunkiem, że nasze serwisy nie generują dużego ruchu. W przeciwnym wypadku hosting może okazać się niewystarczający, a konieczny będzie serwer dedykowany.

mamarek

Posty: 20

 
Cześć.

Moim niedawnym celem był bezawaryjny hosting i właśnie taki udało mi się odnaleźć, choć nie mogę powiedzieć, że to było proste. Testowałem kilka firm, sprawdzałem uptime, a także czas odpowiedzi supportu. Myślę, że każdy, kto chce odpowiednio wydać pieniądze winien tak wykonać!

Speedy_UT

Posty: 18

 
Cześć.

Hosting to usługa, której potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując ilość transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Duża ilość miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

piet

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Postanowiłem podzielić się swoimi wrażeniami z sytuacji, gdy moim przedmiotem zainteresowania był tani hosting. Muszę przyznać, że wybór nie był łatwym zadaniem szczególnie, gdy wypisałem sobie kryteria, jakie będę brał pod uwagę, ale ostatecznie udało się.

Gurugum

Posty: 26