sprawdzanie numerów telefonów z UK, znacie ?

sprawdzanie numerów telefonów z UK, znacie ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, bowiem nie znam bazy, jaka zawiera ich niezwykle wiele.

czdeRRR

Posty: 4

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma problemów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, ale w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych problemów.

Bhapo

Posty: 7

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Stosownie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich staranie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, jaka może nas kosztować niezwykle mnóstwo zdrowia. Nie ulega wątpliwości stracimy też niezwykle mnóstwo swoich pieniędzy.

bienkus22

Posty: 24

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Marioleczka

Posty: 9

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

mercedess

Posty: 3

 
Nigdy nie odbieram nieznanych numerów. Nie ma znaczenia czy to z Polski czy innego kraju. W ten sposób z bazy nie korzystam, a i zagrożenia dla siebie nie stwarzam.

Meryk87

Posty: 6